KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016259

nr 1301 6259

Åsa Eriksson, Tivoliparken, signerad. Olja på duk, 81x70 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:37:26

14/1 18:25:04 1      Vinnande bud